preloader

Ordinační doba

Pondělí8 - 15
Úterý8 - 17
Středa8 - 15
Čtvrtek8 - 17
Pátek8 - 13:30
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno
Ruka
Volejte
+420 603 230 799

Hodnocení pacientů

Známý lékař

Prohlédněte si i další recenze na serveru Známý lékař

Avatar1

František Tříska, Bakov nad Jizerou

Testimonial icon stars

Moje zkušenosti za těch několik let, co o moje zuby pečuje MDDr. Janišová, lze stručně zrekapitulovat následovně: S tak vynikajícím profesionálním i lidským přístupem k pacientovi a s takovou kvalitou ošetření jsem se ještě u žádného zubaře nesetkal. Paní doktorka nasadila pomyslnou laťku příliš vysoko, a to tak, že pro mě není cesta zpět a vůbec neuvažuji o tom, že bych si hledal jiného zubaře. Ostatně – nemám k tomu vůbec žádný důvod a do horšího se vracet nebudu.
I když se hodně pacientů snaží vyhledat kvalitního lékaře na základě internetových recenzí, jsem si jist, že v tomto případě je moje recenze naprosto zbytečná a napadá mě příměr o mlácení prázdné slámy. Jak jsem měl možnost paní doktorku poznat, ona totiž žádné recenze na internetu nepotřebuje, protože takovýto zubařů moc není a ústní doporučení jejích spokojených pacientů vydá nad všechny recenze.

Zobrazit celou recenzi...

Avatar1

Lenka Bradáčová, Dobrovice

Testimonial icon stars

Paní Simona je vždy usměvavá, milá, příjemná. Vždy vše pacientovi vysvětlí, poradí řešení. Je velmi pečlivá.

Avatar1

Riess Jiří, Bělá pod Bezdězem

Testimonial icon stars

Vždy jsem byl spokojen se zásahem který byl vykonán s pečlivostí a v příjemné atmosféře.
Paní doktorka Simona je vždy dobře naladěna, pohovoří s pacientem o všedních věcech , zeptá se na rodinu a tím nabudí lepší atmosféru před ne vždy příjemným zásahem.
Při výkonech byly využívány nové technologie, materiály , jako laik tak tvrdím když to srovnám s předešlou ordinací.
Děkuji za Vaši péči a přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Bohužel, nová ordinace je pro mě trochu z ruky.

Avatar1

Mgr. Kůtková Marie Helena, Mělník

Testimonial icon stars

Musím se vyjádřit k práci a k péči paní doktorky Simony Janišové, která se stará o můj chrup již pár let. Díky ní nemám strach se na ni obrátit kdykoli je potřeba. Její péče o zuby je na vysoké úrovni a neměnila bych. Musím říci, že za tu dobu,co se známe, se z nás staly v podstatě kamarádky a náš vztah je založen na absolutní důvěře. Jsem přesvědčena, že mám velké štěstí a přeji paní doktorce, aby měla stále mnoho pacientů, kteří ocení tak, jako já, její přístup i perfektní práci. Většina lidí volí spíše vyjádření ke špatné práci, ale domnívám se, že poděkovat a pochválit je případě paní doktorky plně na místě.

Avatar1

Tomek Josef, Kralupy nad Vltavou

Testimonial icon stars

Jsem s paní doktorkou spokojen. Vykonává svou práci velmi dobře. Jsem její pacient 10 let.

Avatar1

Ulčová Petra, Mladá Boleslav - Čejetičky

Testimonial icon stars

Jsem velmi ráda, že má moje rodina stomatologa jako je paní doktorka Janišová. Nejen, že je velmi pečlivá, vyžaduje po nás perfektní zubní hygienu, ale hlavně je lidská, milá, vtipná a já se konečně nebojím zubaře, naopak - i když je to trochu zvláštní - se na prohlídky těším. Je pro nás důležitý i její přístup k dětem, které díky vědí, jak o zuby pečovat a když už je nutné ošetření, berou to v pohodě.

Avatar1

Gabzdylová Ivana, Dobrovice

Testimonial icon stars

S paní doktorkou jsem velice spokojená jak po odborné tak po lidské stránce. Originální individuální přístup k pacientovi.

Avatar1

Mikolášková Jaroslava, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Paní MUDR. Janišová je stomatoložka na pravém místě. Kdo hledá zubního lékaře, tak ona je ta pravá. Její přístup k pacientům, její komunikace, úsměv, vstřícnost a hlavně to, že jí jde o spokojenost pacientů a jejich krásný a zdravý chrup. Velmi dobře rozumí svému oboru, umí si pacienta naklonit ke společné spolupráci. Já osobně s ní mám zkušenost již několik let. Chrup mám ve svých 53 letech zatím svůj, a díky této lékařce ho budu mít ještě dlouhá léta. Společně jsme zvládly krvácivost mých dásní, ani jeden kaz se neobjevil. Vždy jsem poslouchala její rady a plnila je. Nyní sklízím výsledky. Její pochvaly jsou mi potom odměnou. Můj manžel je na tom stejně. Vřele doporučuji tuto lékařku všem, kdo chce mít zdravý a krásný chrup.

Avatar1

Ernestová Marcela, Dobrovice

Testimonial icon stars

Paní doktorka Simona Janišová (dříve Peterková) docílila toho, že jsem se přestala stresovat před každou návštěvou stomatologa. Považuji ji za odborníka ve svém oboru, zarputile důslednou lékařku, ale také příjemnou a upřímně komunikativní ženu. Strávily jsme spolu mnoho hodin (tedy já méně příjemných, i když bezbolestných  ) a snad nebudu příliš troufalá, když uvedu, že mezi pacientkou a lékařkou vznikl hezký vztah. Chovám k ní důvěru.

Avatar1

Gapková Eva, Dobrovice

Testimonial icon stars

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená. Je důsledná, vstřícná, ochotná. Její ošetření je vždy precizní. Vždy mi dobře poradí a vysvětlí. Navštěvuji paní doktorku často, protože mi předělává zuby. Když jsem objednána na daný čas, tak nemusím čekat. Často má ordinační hodiny do večerních hodin.
Je velice milá, svým přístupem k pacientům vzbuzuje důvěru. Jak já říkám: "k paní doktorce se nebojím".
Paní doktorku Janišovou, bych nikdy neměnila, je to skvělý člověk a jsem ráda, že jsem ji našla.

Avatar1

Čuláková Alena, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, empatická a vždy dobře naladěná. S ošetřením jsem velice spokojená. Oceňuji profesionální přístup, podrobný popis možných problémů a řešení i pečlivou práci. Absolvovala jsem komplikovaný zákrok (viz poznámka) a vše probíhalo v klidu, bez stresu a bolesti. Není zapotřebí hlídat termíny, jsou připomínány smskou. Vřele doporučuji hlavně těm, kdo ocení vstřícný a citlivý přístup.

Avatar1

Reslová Andrea, Bakov nad Jizerou

Testimonial icon stars

Paní doktorka Janišová je velmi milá, ochotná a příjemná, nešetří úsměvy. Je plná elánu. Je precizní, pečlivá, vše podrobně vždy vysvětlí a hledá to nejlepší řešení. Nic nenutí. Chodíme k ní s celou rodinou již několik let. Kdykoliv jsme potřebovali akutní ošetření, vždy nám vyšla vstříc. S její péčí a profesionálním přístupem jsme velmi spokojeni.

Avatar1

Džuvarovská Zdena, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Paní doktorka Simona Janišová velmi pečlivě a profesionálně pečuje o chrup celé naší rodiny již 4 roky.
Velmi oceňuji její osobní a citlivý přístup, ať už se jedná o moji osobu či naši 5letou dcerku, která se k ní vždycky moc těší!

Avatar1

Černovský Zdeněk, Prodašice

Testimonial icon stars

Paní doktorka je milá, usměvavá, pečlivá a velmi profesionální. Vždy se mnou probere celý postup každého zákroku.
Čištění kanálku po zkušenostech u předchozího zubního lékaře překvapivě vůbec nebolelo.
Paní doktorku můžu jedině doporučit.

Avatar1

Manželé Ederovi, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Vážená paní doktorko, na základě toho, že jsme velice spokojeni s Vaší vzornou péčí o náš chrup, rozhodli jsme se Vám touto cestou poděkovat za Váš nevšední a opravdu pečlivý a profesionální přístup. S takovou péčí jsme se doposud nesetkali. Ještě jednou Vám za vše velice děkujeme a litujeme, že opouštíte zubní středisko na Sahaře. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci i v soukromém životě.

Avatar1

Doudová Marie, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Paní doktorka je sluníčko. Vždycky jsem měla strach ze zubaře, ale u paní doktorky ze mě vše spadne a jsem v naprostém klidu, protože je milá, usměvavá a někdy bych, kdybych nemusela mít otevřenou pusu, se smála. Injekce píchá téměř bezbolestně, práce ji baví, neustále se zdokonaluje v nových technikách. Kvalita její práce je na vysoké úrovni, proto jsem se rozhodla za ní dojíždět do Lysé nad Labem. Závídím všem v Lysé, že budou mít v místě bydliště takovou paní zubařku.

Avatar1

Martin Tříska s rodinou, Bakov nad Jizerou

Testimonial icon stars

Po zkušenostech s řadou předchozích zubařů jsme konečně našli zubařku, ke které postupně a s klidným svědomím přešla celá naše rodina. Důvodem jsou jednak odborné znalosti paní doktorky Janišové, kdy si dokáže s daným problémem poradit v komplikované situaci a také její velké nadšení pro práci – je vidět, že ji práce opravdu baví. Výsledkem jsou naprosto pohodové návštěvy ordinace, kdy pacient přichází s nějakým problémem a odchází z ordinace s tím, že je po problému, navíc v dobré náladě a klidným svědomím, že se svěřil do rukou skutečnému odborníkovi. Po několika letech co paní doktorku v ordinaci navštěvujeme, ji můžeme s klidným svědomím doporučit každému, kdo chce bezproblémové, vysoce odborné a zároveň pohodové ošetření.

Avatar1

Švejdová Radka, Březno

Testimonial icon stars

Paní doktorka Janišová má naprosto profesionální přístup, vždy mě ochotně a pečlivě ošetří, vše mi vysvětlí, názorně ukáže, popr. doporučí další postup. Jsem s ní velice spokojená! Přesto, ze se od mého domova přestěhovala 30km daleko, nechci o ní přijít a budu za ni ráda dojíždět. Pokud bych mohla paní doktorku ohodnotit z 5hvězdiček, tak dávám 5. Paní doktorku můžu jen a jen doporučit.

Avatar1

Vaňousková Jarmila, Dobrovice

Testimonial icon stars

První návštěvou u paní doktorky Janišové jsem se rázem přenesla do úplně nového zubařského světa. A to především díky osobitému a přátelskému přístupu paní doktory Janišové. V druhé řadě i díky modernímu zubařskému vybavení a nejnovějším, do té doby pro mě úplně neznámým, postupům při péči o zuby. Najednou jsem zjistila, že plánovaná návštěva u zubaře už není takovou stresovou událostí dne jako byla do té doby a chvíle strávené v zubařském křesle se proměnily skoro v návštěvu u přátel. Milý a laskavý přístup paní doktorky i personálu, kterým se paní doktorka umí obklopit, vytváří v zubařském křesle přímo pohodu.
A co je podstatné pro moje zuby a pro zuby mých dětí? Nejenže je o naše zuby dobře postaráno v případě nějakého problému, ale byla jsem já a doufám, že i mé děti, dostrkáni k tomu, abychom si svých zubů pořádně hleděli a snažili se je správným čištěním zachovat co nejdéle zdravé a bez kazů.

Avatar1

Kučerová Pavla, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Dr. Janišová je milá, laskavá, velice empatická. V ordinaci dovede navodit atmosféru, že i já strašpytel tam chodím ráda. A jako bonus - ta ženská opravdu umí dělat zuby. Doporučuji!!!
Při první návštěvě mi paní doktorka prohlédla zuby, zhodnotila jejich stav a následně emailem zaslala návrh na řešení s rozpočtem ke schválení. Jednotlivé kroky časově rozvrhla tak, abych to finančně zvládla. Mám od ní můstky, korunky, dostavby zubu. Všechno sedí a funguje jako bych se s tím narodila. Oceňuji též velmi citlivý přístup. Jsem spokojena.

Avatar1

František Vrba, Lysá nad Labem

Testimonial icon stars

Můj zubař byl přes půl republiky daleko, takže jsem bohužel prevenci zubů dost zanedbával. Pak jsem zjistil, že moje sousedka Simona Janišová je zubařka a nabídla mi, že mohu klidně chodit k ní. Byl jsem zvyklý, že návštěva u zubaře je rychlá - kouknout do pusy, možná něco vyvrtat a šup na řadu jde další pacient. U Simony bylo ale všechno jinak. Hned na úvod mi udělala kompletní rentgen. Pak zjistila, kolik zubů musí opravit, ale nejdřív ze všeho mě poslala na dentální hygienu, kde jsem nikdy předtím nebyl. Po pár návštěvách na hygieně byly moje dásně pevné a při čistění zubů mi téměř nekrvácely. V tuhle chvíli jsem mohl konečně zasednout do zubařského křesla. Paní doktorka si na mě vyhradila vždy dostatek času, klidně i víc než dvě hodiny. Oceňuji, že používá moderní vybavení a technologie, takže často nepříjemný zákrok byl hned mnohem snesitelnější. Přístup paní doktorky je vždy profesionální a s výsledkem její práce jsem byl vždy spokojený.

Avatar1

Gibiánová Pavla, Odolena Voda

Testimonial icon stars

Díky paní doktorce již netrpím panikou ze zubařů. Není co vytknout. Skvělý lidský přístup, profesionální a precizní péče. K paní doktorce již dlouhodobě chodíme celá rodina a s naprostou důvěrou se stará i o zoubky mých dcer. Více takových stomatologů......

Avatar1

Kateřina Lassasová, Podbořany

Testimonial icon stars

Paní zubařka Simonka je člověk na pravém místě, umí to skvěle nejen s dospělými, ale i s dětmi a jejich zoubky. Zná velmi dobře svoji práci a je vidět, že ji dělá ráda. Jezdíme k ní celá rodina a máme ji moc rádi. Stará se o naše zuby naprosto profesionálně. Děkujeme ji za mnoho krásně opravených zubů a zoubků.

Avatar1

Rulcová Helena, Mladá Boleslav

Testimonial icon stars

Před paní zubní lékařkou, paní Peterkovou/Janišovou jsem chodila k Mudr. Plačkovi, který byl profík svého oboru. Práce se stala jeho koníčkem, což bylo to znát při každé návštěvě, při každém ošetření. Vlídností a milou komunikací s pacienty mi odboural veškerý strach od zubního vyšetření. S jeho odchodem do důchodu pak dlouho žádný zubní lékař nedosahoval jeho kvalit :(.
To až s příchodem paní doktorky Peterkové/Janišová se vrátilo sluníčko do ordinace a spadl ze mne strach z ošetření. Kvalita a vlídné přijetí pacientů stejně jako za chodu pana lékaře Plačka. Přála bych si více takových lékařů, jakou paní Jenišová je, a to ve všech zdravotních zařízeních! Takový profík ve svém oboru a s vlídnou tváří i jednáním se často nepotkává… Možná by se mělo rychleji uvažovat o schválení zákona o naklonování

Avatar1

rodina Černovských a Kosekova

Testimonial icon stars

Děkujeme paní doktorce Janišové za profesionální, odborný  a lidský přístup ke klientům. Konečně se nám splnil sen a našli jsme tak vynikající zubní lékařku. Naše rodina je velmi spokojená a vděčná za záchranu zubů. Ještě jednou moc děkujeme. Milá a pečlivá paní doktorka, s takovým přístupem jsme se u jiných stomatologů skutečně nesetkali.